Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome0001

    senior tag

    válasz InvitelGuide #5509 üzenetére

    Sziasztok.
    Semmi baj nincs a feltöltési sebességemmel, 3,8/0,21 et mér (4mesgás csomagban vagyok) a speedtest. a feltöltési sebesség lassúságát az adsl technológiára értettem, a vonalunkkal szerencsére minden oké :)

  • kezdő

    senior tag

    válasz InvitelGuide #5509 üzenetére

    Itt nincs mit érdeklődni. Az Invitelnél bevett szokás (legalábbis a fórumok alapján), hogy az elméleti maximumot adják meg. Régen mikor a 8Mb/s volt a csúcs csomag (akkoriban követtem ezt a topicot) akkor 6,7-6,9Mb/s-os mérések már nagyon jónak számítottak. (speedtest, torrent, FTP, bármi)

    Korrekt dolognak tartom, hogy megjelensz itt a fórumon és próbálsz segíteni, ezért kérlek ne vedd személyes sértésnek a postom, ez a cégnek szól.

    Szánalmas, hogy ennyi pénzért még az ügyeskedés is megy. Lőnének be 9-10Mb/s-t és akkor el is jutna az előfizetőig a megvásárolt sebesség.

    Van szerencsém UPC netet is használni és ég és föld a különbség ár/érték arányban. 3000 Ft-ért 15Mb/s-ot kapok, valósan! Felhasználóként magasról teszek rá, hogy melyik cég milyen technológián szolgáltat, én egyedül azt várom el, hogy olyan sebességet kapjak amiért fizetek és ezt a lehető legjobb áron.
    Értem én, hogy ott a garantált sebesség, de szerintem meg sem próbálják a maximumot nyújtani. Én közel lakom a központhoz (többször mondták a központban, IPTV is menne nagy csomag mellett), de érdekes módon soha, de soha nem volt gyorsabb a letöltésem 830kb/s-nál.
    Véleményem szerint az Invitel nem becsüli meg az ügyfeleit. Árat kéne csökkenteni és fejleszteni, de gyorsan.

Új hozzászólás Aktív témák