Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeffo

    tag

    válasz Reag3nS #3729 üzenetére

    Igazából én valami régebbi csomagban vagyok, nem én fizetem a számlát, de majd megnézem, hogy mit szoktak mostanában ráírni. Még anno 512-vel indultam, aztán többször növelték, és végül 6 megabit körül lett, talán lett volna több is, de gondolom nem lakok olyan közel a központhoz.
    Egyéként érdekes, most már több mint 8 órája stabil, nem szakadtam.

    Szóval én is belátom, hogy nem a modem hibája lehet, hanem ahogy te is mondtad, az InviTV miatt kezdtek el terhelődni a vonalak. Talán mostanában fizettek elő itt az utcánkban vagy a környéken adslre többen, vagy InviTV-re, és biztos rászabadulnak.
    A modem egyébként is át van vezetve egy APC szünetmentes tápon, mióta egyszer viharban túlfeszt kapott és folyton alacsony sávon tudott csak csatlakozni és ki kellett cseréltetni, már óvatosabb vagyok, na meg itthon is a gyakori pillanatnyi áramszüneteket elkerülendő vettem szünetmentest.

    Még nem írtam nekik, de majd valahogy megfogalmazom ügyesen, hogy ne feltétlenül nálam akarják a hibát keresni, meg hogy inkább a központot vizsgálják meg és azon fejlesszenek.

    Azon is gondolkoztam, hogy keresni kéne valami programot, ami lekorlátozná csúcsidőben a net sávot, és nem engedne mondjuk 600 fölé menni, ill. a feltöltésben is 50-ről 30-ra, vagy ilyesmi. Bár lehet, hogy ennek ellenére is szakadna. Vagy majd igyekszem a nagyobb letöltéseket estére, éjjelre beütemezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák