Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jose

    csendes tag

    válasz e.vid #29924 üzenetére

    Nálam is visszaállt a gyerekzár, amikor 2 napja már az iptv is Digis lett. Viszont nekem ugyan arra módosult vissza, mint, ami az Invitelnél is volt, vagyis az Inviteles szerződésem utolsó 4 számjegyére. Beírtam, elfogadta és tudtam módosítani. :)

    Lehet ezt nem itt kellene kérdeznem és ha nem ide való többet nem is kérdezem és törlöm a bejegyzésemet.

    Felújitás után végre 2-3 hónap elteltével, tegnap ki tudtam próbálni a Digis 1000es optika netet, nem a csöves mobilnetet kellett használnom.

    Jelenleg Utorrentet használok és gondoltam megnézem mit tud. Biztos függ, hogy hányan seedelik az adott filmet, de az újabbaknál is tapasztaltam, hogy a letöltés sebessége 5 mega néha 10 (ez a gyakoribb), egy idő után pedig 25 mega (ez a ritkább eset). Gondolom átlagban 15-25 mega között kellene lennie, de csak néha megy fel ennyire.

    Van esetleg olyan beállítás(pl.: Utorrenten belül), amivel legalább a 15 megás sebesség elérhető és tartható, vagy másnál is ez a tapasztalat, mint a fent leírtak.

    Utorrent beállítások sávszélesség menüben a "Limit alkalmazása Utp kapcsolatokra" nálam be van pipálva, nem tudom, hogy számít-e, korlátozza-e bármiben is vagy ez tényleg erre vonatkozik.

    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák