Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #16488 üzenetére

    Eddig azt csináltam, hogy a Telefont "számláztam", mert az alap az 0 Ft, de Start Max van 1200 Ft + amit mobilon beszélnek. Az én STB-m 0 Ft, de a CA modul-t Ők használják, annak a havidíja szintén nekik megy, illetve a mindentudó is nekik megy, valamint 1500 Ft-ot vettem -egyébként ez mostani tétel, első három hónapban fele havidíj volt - a TV csomagból a számukra. Amit egyrészt azért nem gondoltam többnek, mert végül is, az én kívánalmam volt átállni Telekom Paletta csomagról, és az abban foglaltatott SAT TV-ről, másrészt a SAT TV-nél 2790 Ft volt emlékeim szerint a TV, de pont azért mert az én egyéni kívánalmam volt az átállás, így úgy gondoltam, hogy még akkor is, ha több csatornát kapnak, és jobb minőségben, valamint nincs felhősödés esetén sem szolgáltatás kiesés, ez így tisztességes. Aztán úgy tippeltem, hogy a 60-as Net 5-6 K lehet magában, de lehet, hogy 7K is van. Ami viszont én használok az esetek igen nagy hányadában :)

    Az Invitel Invilág XXL Net60 csomag bruttó 11989,99 Ft

    A harmadik szobában Nagymamám, meg analógot néz, az meg ingyenes, ha majd hozok STB-oxot Hajdúszoboszlóról, akkor majd azt a 1K-t fizeti, vagy majd meglátom, mert ott állandóan az alapcsatornák mennek, ATV + DUNA. A telefont viszont szinte mindig Ő használja :)

    Szerk: A Tévét én is nézem. Illetve ugye anyukámék átvállalták az én telekomos előfizetésemet, amibe nekem nem kell fizetnem, és a TV GO-t ingyen nézem a mobileszközeimen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák