Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz headhunter #16361 üzenetére

    Eddig nekem egyszer kellett hívnom a 1445-öt úgy rémlik, akkor még javasolták, hogy újból manuálisan is indítsam el a csatornakeresést, illetve küldtek rá frissítést. Utóbbi néha szükséges volt a telekomos SAT TV-nél is. A CA modul is melegszik valamelyest. A TV-t is áramtalanítani szoktam kihúzás, majd ismételt behelyezés előtt, és olyan 2 percig várni is szoktam.

    (#16357) kabelmania27:"kár hogy nincs videótár, akkor hárombetűshöz hasonlóan felejtős lenne a tratec/mmwo."

    Az is kár, de ami igazán nagy fegyvertény olyan városokban, ahol sok a UPC-s az a Wi-Free. A napokban pont azon filóztam, hogyha itt helyben sok helyen lenne, és nekem lenne UPC előfizetésem, azzal jó eséllyel kiválthatnám a Net & Roll S csomagot.

    Persze, ha úton vagyok, mondjuk Berettyóújfalu és Debrecen között akkor cseszhetem, de a városokban már jó lehet szerencsés esetben.

    Az Invitelnek jó lenne egy ilyen szolgáltatás, csak ezzel meg az a baj, hogy kábelmodem helyett eleve HGW kellene. Szóval ennek is lenne hátránya, na meg ugye az Invitelnek mások a lehetőségei.

Új hozzászólás Aktív témák