Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #14204 üzenetére

    Nekem sem az volt a legfontosabb, de egy szempont volt a többi mellett. Egyrészt azért, mert nem 2-3-4 helyről jött számla hanem csak egyről, a másik pedig, hogy minden szolgáltatónál az van, hogy minél több szolgáltatást veszel tőle igénybe annál olcsóbb, kedvezőbb. A telekomnál pedig még ott volt bónuszban a kedvezményrendszer is, illetve a kedvezményes készülékvásárlási lehetőség szintén (ez utóbbi kettőről nem kellett lemondanom, mert a szolgáltatásokat sikerült átmentenem a másik címemre).

    Azt most is állítom - és vártam is elég sokat a váltással -, ha a T tudott volna itt olyan színvonalon (ED3 VDSL2 helyett, és digitális kábeltévé SAT TV helyett) szolgáltatni mint az Invitel, akkor maximum abban az esetben váltottam volna, az Invitel lett volna olcsóbb. Így viszont gyorsabb is, többet is ad, és felesleges lett volna tovább várnom, mert a GVH úgysem engedte volna a T-nek, hogy megkaparintsa az itteni ED3-mas hálózatot (országosan sem).

    Szóval ameddig nem volt ED3, az xDSL-es időkben remek volt a T, de így már érdemesebb volt váltanom. Van egyébként a városnak olyan része, ahol az Invitel is csak xDSL-en keresztül tud szolgáltatni, szóval ott nem igen váltanék. Sőt egy ismerős azt mondta, hogy ő pl Invitelről akar váltani, mert a DSL állandóan szakadozik (bár ez szerintem T-nél is így lesz azon a részen, szóval nem igen a szolgáltató sara).

Új hozzászólás Aktív témák