Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz powerup2 #12822 üzenetére

    És szerinted ha az invitelt megveszi a digi, akkor egy heten belul a holdra is kihuzzak az optikat?
    Majd 2015Q3-ra talán lesz hatása az ügyletnek, de akkor sem infrastruktualis, hanem maximum portfolio iranyultsagu valtozasra lehet szamitani. Eleve nem fognak videki kisvarosokba, falukba optikat epiteni, mert nincs is ennyi tokeje a cegnek, ott a rezhalozat, nincs konkurencia, butasag lenne ennyi penzt beleolni es nem is lehet.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz powerup2 #12822 üzenetére

    Magam is T-s vagyok, sokáig vívódtam rajta, hogy mi is legyen. Végül úgy döntöttem, hogy teljes egészében maradok a T-nél. Lassabb az Internet (20-as VDSL2 és 30-asra nincs mód)... az Invitel meg 60-ast kínál, igazából ami nekem kellene a 60-as net, mert néha azért amikor töltök Steam-ről akkor jól jönne. Viszont egy szál Inviteles szolgáltatás igénybevétele nem túl gazdaságos. A többi T-s szolgáltatással kimondottan elégedett vagyok, oké a SAT TV-nek lehetne nagyobb a tányérja de az meg nyaranta jelent csak gondot, viharos időben. Aztán ott van még a T-s mobilinternetem is, ami igen erősen kötődik a SAT TV-hez, és aminek a Huawei E5776 mobil hotspot eszközébe jó kis pénzmagot invesztáltam bele. A SAT TV nekem egyébként szintén megfelel, egyelőre nem kellett váltanom interaktívra sem, és nem fog semennyi sávszélességet az itthoni Internetből. Persze érdekelt lennék abban, hogy a Telekom vásárolja fel, mert akkor "házon belül" válthatnék korszerűbb technológiára, és itt ahol lakom csak xDSL vagy Inviteles DOCSIS 3.0 van. A T-home-os telefon pedig létfontosságú a hoppá csomag miatt. Viszont nagyon kevés az esély, hogy T megvásárolhatja, így pedig az a döntésem, hogy maradok a T-nél minden szolgáltatással, így olcsóbb is, ismerem is, meg nekem egyébként a 20-as net elég is. Ami ráadásul stabilan megy 22 felett.

    Egyébként én a T-vel is elégedett vagyok, amit tudnak nyújtani, azt nyújtják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák