Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reag3nS

    senior tag

    Csak, hogy informáljalak benneteket főleg Admiralt...

    Ugye küldtem mailt invitelnek, hogy szeptember óta lagzom! Ezt a mailt 2008.01.06. 17:48 -kor küldtem el. Jött is a válasz (nem siették el) 2008.01.10 15:22 -kor, miszerint:

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk, hogy a probléma kivizsgálása folyamatban van. A megoldásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Invitel HelpDesk
    tel.:1445
    helpdesk@invitel.hu
    --------------------------------------------------------------------------------------

    Ma január 15 van :) és még semmi válasz, tehát Admiral! Én ebből arra következtetek, hogy ha megnézték és rendben találták volna az egészet, akkor jött volna a sablon szöveg+ a magyarázkodás, hogy márpedig akkor is jó náluk minden! De mivel ez még nem jött, arra gondolok, hogy valóban találtak gebaszt és most gondolkoznak hogyan oldják meg. (ide dugjam a kábelt vagy oda szinten) :DD

    De lehet, hogy teljesen rosszul gondolkozom és szarnak a fejemre (már sablonszöveget sem küldik el) ez esetben floodolom majd nekik tovább a mailem ;)

    Viszont ha jól gondolkozom, akkor viszont meg fogják csinálni és akkor hapy lesz minden!

    Igaz Admi te nem itt laksz, de akkor már hivatkozhatsz rám is.

    Bízzunk a legjobbakban!

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Új hozzászólás Aktív témák