Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    kabelmania27, Intruder2k5

    Eloszor arra gondoltam meg tud jegyezni valamilyen hw elemet, modembol kiolvasni adatot stb, a firefoxban meg aprilisi meres is megvolt ([link]). Bar a modem dolognak ellentmond, hogy az ADSL/VDSL meresek egymas alatt vannak, ami kulonbozo modemmel keszult, viszont a halokartyam pl valtozatlan azota. Kiprobaltam amit tanacsoltatok es kiderult, hogy a bongeszo/cookie/suti lesz a dolgok hattereben.

    Mertem chrome inkognitoablakban, itt nem latja a regi mereseket, mindig csak azt, amit ott mersz, amig nem zarod be az inkognito ablakot, addig bent van az elotte levo meres is. Amint nyitok egy uj inkognito ablakot, ott megint ures a lista. A firefoxban kitoroltem a sutiket, gyorsitotarat, urlapelozmenyeket, ujrainditottam a bongeszot es el is tunt a listabol minden, csak az kerult bele, amit ezutan mertem. A 07.13-ig visszamenoleges mereseim is megvannak a chrome-ban es nem kerult bele a tobbi, amit probalkoztam inkognitoablakban es a firefoxban. Szoval ez a cookie/suti stb a "rejtely" megoldasa. Egy kis oknyomozas igy delelottre. :D :)

    Koszonom a segitseget mindkettotoknek! :B

Új hozzászólás Aktív témák