Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #14749 üzenetére

    A box dobozásban arra már nem nagyon van hely, még egy SCART csatlakozó sem fért bele. Szerencsére nekem volt itthon RCA-SCART átalakítóm:

    http://logout.hu/dl/upc/2010-04/13/30370_wz0kcno7gcrwiv9l_scartrca.thumb.gif

    )bár végül csak kipróbáltam vele a régi CRT-t mert ott maradt az analóg), de azt írja a használati útmutató, hogy hogyan csatlakoztassam SCART-ra :D Egyébként az RCA kábel is érdekes, mert a másik vége az AV OUT aljzatba egy JACK csatlakozóval csatlakozik.

    Ideát úgy hoztam össze a dolgot, hogy a DIGI-s szerelő annak idején kénytelen volt a Hyundai HSS-7160NA (Ez amolyan két STB egy kaszniban) esetében egy ilyen kb 20 CM-es koax-szal öszedrótozni a dobozban lévő két STB-t, és én nem szoktam semmit sem kidobni, majd jó lesz egyszer valamire... így most hasznát vettem. Ezt még megtoldottam az egy túlfeszültségvédő koaxos kábelével és ennyi :)

    (#14750) bopeti98: Digitálison belül is platformtól függ. DKTV-nél oké, de a Berettyó TV nagy pillanata lenne ha műholdról sugározhatna :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák