Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    válasz krammerka #27102 üzenetére

    Itt az a játék, hogy felvesznek 3hónapra majd indoklás nélkül kirúgnak. Felvesznek a helyedre egy tartós munkanélküli embert mert 3hónapig adókedvezmény jár utána a vállalkozónak. Letelik a 3hónap aztán picsán rúgják. Jöhet a következő a sorban. Ha kidolgozod nekik a beledet 3műszakban jó esetben megkereshetsz 80-90között de állandó délelőttre jártam sosem hoztam haza 60nál többet. És közben úgy néznek rád mint egy darab szarra. Nekem sem egyszer vágták már a képembe drága ex főnökeim, hogy nem kötelező itt dolgozni. Nemsokkal később ki is léptem a faszba. Persze nem jelentettem be előre. Bementem 9kor erre elkezd nekem bizalmasan sugdolózni, hogy vigyázzak a késésekkel. Még egy ilyen és elküldenek a cégtől ő nem tehet semmit. Nem késtem el csak a papírjaimért jöttem kezeit csókolom. Jövőhéten már a másik helyen kezdek ott nem kell hétvégézni, van utazás térítés, van kajajegy stb stb stb... Egyből hangsúlyt váltott a picsa, hogy jól meggondoltam-e meg a mai világban egy munkahely sem biztos blablabla... Mondom tudom azért lépek le innen. :D Felmentem a munkaügyre elintéztem a papírmunkát és leléptem. Azóta csak alkalmi meló.

    Ez van. Aki dolgozik nem ér rá pénzt keresni.

    szerk: munkaügyi központ meg egy rossz vicc. Se átképzés, se munkalehetőség. Nyáron rendbe rakjuk muter házát és elhúzunk innen a környékről a francba. Iszonyú Budapest központú ez az ország. Amit itt csináltam minimálbérért Budapesten 150-160k-ért egyszerűen nem találnak rá embert mert gyomor kell hozzá. Nem vállalja senki inkább elmegy fekete mosogatónak egy szállodába ugyanannyiért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák