Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szinyák

    őstag

    válasz fauv #29996 üzenetére

    Sziasztok,

    köszi mindenkinek... persze ha már egyszer bejött a win akkor 100 is újra indíthatom nincs vele gond már próbáltam.
    Ez akkor van nincs bekapcsolva a gép kb fél napra/ egy napra és haza érek start és win töltés előtt le lövi magát . 2. indítás már minden jó és a többi akármennyi restart is...

    Ramokat direkt úgy választottam, hogy a lap QVL listájában szerepelt , tehát le tesztel elvileg...
    3000.-en használom és driket nem töltöttem be a xmp.-t hanem szépen manuálba beállítottam a gyártói adat szerint mindent. 3000mhz 15-16-16-35 1.35v
    Azt is próbáltam már, hogy a biosban minden alapon van load optimized default... így nagyon gyors a boot folyamat , alig ellenőríz le v.mi pillanatok llat végig guhan mindenen.
    Ha rajta van az OC , de a ramokon nincs további oc csak a gyári beáálítás így jol tovább tart a boot process.
    De azt hiszem alapon van minden akkor is van double start...

    Igen win10 használok, mert azt javasolták, hogy erősen ajánlott a Skylake.-hez+ DX12, de tényleg elég sok furcsaságot tapasztaltam már vele pl ha wirus írtó van fent akkor fogja magát és egy idő után az asztali ikonok nagyok lesznek és random pakolja az asztalon és nem lehet vele mit kezdeni. stb
    Win8.1 el nem volt ilyen gondom előtte , egy próbát megér újra pakolni. lehet megszüne ez a dolog.

    akkor nem táp dolog? hogy régi szabványú és nem támogatja normálisan a deep sleep.-et.
    Remélem nem alaplap gari ? :W

    Szinyák

Új hozzászólás Aktív témák