Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz kristof123 #29507 üzenetére

    :) Köszi a választ, hát i3-t szarráhajtanám szerintem, plusz az gameben is hamar lepadlózna.
    Vga-t fikázták sokan, de egy GTX960 4GB-t dobnék mellé STRIX-et, bőven elég lenne egy jó darabig hogy menjen rajta minden elméletileg, 110k-s vgat meg nem vennék szintén, még azt is nehéz megmondani hány gém érdekel majd etc. Witcher3, FC4, FC.Primal, egy-két AC, meglesem GTA5-t (ez is kimaradt) aztán. Szal tudom tudom érdekes párosítás, de szintén YT-n rengeteg ilyen videó van, nem játékra kelll keresni hanem beírod a procit, szóköz, s mellé a kártyát, aztán lehet lesegetni a videókat. Papírformát hozta. Ráadásul a vga is úgy indult hogy 750Ti - ami elég fasza ahhoz képest még most is, de nyilván jóval több kompromisszumot kellene kötni. 1080p meg azért legyen meg mindig med-high mellett. Sőt ha jól rémlik videókból elég sok mindent még high fölött is elvinne.
    Amúgy sok mindent miért fikáznak? Mert nem a bevett tendencia... Nyilván vannak logikátlan, fölösleges összeállítások is. De pl prociból könnyebb most a legjobbat megvenni, mint vga-ból kb fölöslegesen a mostani legjobbat (ami 2x annyiba kerülne mint a cpu) illetve előbbi remélhetőleg időtállóbb is. Főleg ha azt veszem alapbul hogy ismi kis FX6100-se még most is hasít minden, ami kell. Láttam rajta Witcher 3-t 750Ti-vel, és nem lowon futott :K ;) És 3 éve megvan neki ez a proci. Kártyát meg pár évente ha lecseréli, így ő azt vallja hogy 50-től kb fölöslegesebb többet kaidni egy vgara. (De nyilván nem az ultra hc gaming a felhasználás, viszont meglepően jól ment minden új játék, fps nem tudom mennyi lehetett, de azért hasított)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák