Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz #16729600 #14126 üzenetére

    Köszönöm az elsimerő szavakat. :B :R
    Bocsánat, ha kicsit indulatos voltam, ez nekem sajnos nagyon gyenge pontom, ha akár csak viccből, de részrehajlónak állítanak be. :B Igyekszem mindig pártatlan maradni, máshogy nem is érdemes ezekhez a kütyükhöz hozzáállni. :)
    Természetesen, ha ígértem sört, akkor az áll, ha pest felé jársz, az említett hozzászólásom linkjének mellékelése mellett. ;) Postázva a sör sajnos sokat veszít állagából, még a végén levélbombává válna, ha jól felrázná a postás... :D

    (#14127) hdekakas: Leírom, nálam hogy működik a Giga, hátha segít. Ott én nem Offsetesen tuningolok, mert azt nem szeretem, hanem megadom az 1,17V-ot a procinak "fixen" mellette engedélyezem az energiatakarékosságot.
    A működés, amit látok:
    -Minden program folyamatos 4500Mhz-nek mutatja, fix 1,17V-on, kivéve, ami látja a VID mellett a VCore-t is, az viszont szépen mutatja, hogy a CPU üresben visszaveszi magát 0,8V-ra, amit kizártnak tartok, hogy fagyás nélkül elviseljen, ha az órajelet nem venné szintén vissza. Az üresjárati fogyasztásom nem növekedése is erre utal. ;) Erről linkeltem neked a HWiNFO-s képet az előbb.
    -Ha elindítok egy sima terhelést, 1,74V-ot kap a proci. Viszont, ez az Intel marhasága, ha AVX terhelést kap a a proci, akkor ad magának kis repetát, és felugrik nálam 1,188V-ra. Ez elvileg a proci tervezési sajátossága, nem igazán tudsz vele mit kezdeni. Ezt is amúgy csak a "működő" Vcore szenzor látja, a VID eközben is sziklaszilárdan 1,17V-on áll.

    (#14134) bombibmw: Hát ez nemsemmi! Le a kalappal előtte. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák