Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz ΞΔGLΞ #18292 üzenetére

    Az ügyes. Gondolom azon az elven működik a hőlégfúvó is. Fokozatosan persze. A bajom csak a 155C-al van. Az melegítheti a magot is annyira simán és nem tudom mennyire tesz jót neki :F Szerintem sérülhet a mag.

    (#18293) Blindfish: "procit tudok húzni szoftveresen, megéri?" Nem. Instabil lehet tőle a rendszer. Mindig Bios-ból tuningolunk! Persze kipróbálhatod, de a végleges beállítási értékeket a Bios-ban állítjuk be!

    (#18294) Prosector 1. "adtam neki 0,005-0,001" Az nagyon kevés...
    "Ezek ugye olyan kicsi ertekek, h mindenképp bootolnia kellett volna" Nem feltétlenül, attól függ, hogy mekkora MHz-re állítottad a processzort.
    Azzal egyet értek amit ajánlott laychi, hogy először nézd meg, hogy a lap mennyit ad neki alapon. (pl.:cpuz-vel)

    (#18295) korcsi: "Milyen RAM-ot vegyek?" topikból. Innen.
    "PCH a déli híd feszültsége." Az alaplapi kis könyv ennél a pontnál nem említi, hogy "Southbridge". PCH=Platform Controller Hub
    "azt írják, ez a szabály már nem érvényes." Azt elhiszem, mert mások sem szoktak nagy ügyet csinálni belőle.

    (#18297) bombibmw: Ebben én sem vagyok egy nagy mester. Feszt lehet (kell-attól függ mennyivel növeled a sebességet) emelni, MHz-t és az időzítéseket babrálni. Nekem 2200MHz-t vitt 1,65V-al, 11-13-13-30 időzítéssel (lehet ment volna alacsonyabb fesszel, de nem próbáltam).

    RAM tuningolásához tanácsokat én is szívesen fogadok, akár itt, akár pü-ben. :R

    Visca el Barcelona!

Új hozzászólás Aktív témák