Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz HSM #76340 üzenetére

    A polik kevésbé veszítenek kapacitást, jobban bírják a töltögetést cserébe ha eljön a ciklusvég halál. Csak sajnos gyakorlatban a sima lítiumok sem akarnak többet bírni sem ciklusban sem semmiben.

    A "többi mégis fos", ezt azért nagyon nem így látom.

    Egy cég a nem így látomból úgy megél, hogy el sem hiszed :B

    Persze, lehet sokat csavargatni a windóz gyári energiamenedzsmentjén, sanszosan ezt sütötték el jól az általad említett csoda üzemidős gépeknél.

    Gyanakodtak erre. Nem. Jól lett menedzselve a lap és össze lett hozva minden mindennel. Csak ez idő meg pénz és az brrr.

    Nem akarok genyó lenni, vagy személyeskedni, de most ezt nézd el nekem. Nálad azért masszívan észlelek erős kiégéses tüneteket. Nem baj, ez a szakmával jár, velem is néha előfordul. Az én szememben a baszakodásmentes az lenne, ha lenne valami "quick manual", na, nem amit ma adnak, hogy 30 nyelven tartalmazza hogy dugd be a konnektorba, és warning, voltage, hanem amiben a legfontosabb infók benne lennének, pl. meddig töltve meddig húzza az akksi, és állítsd be magadnak.

    Nem para. Csak ezekkel megint az a baj: ha valamit manual, szoftver és beállítások nélkül is meg lehet csinálni akkor miért csinálsz plusz munkát magadnak, másnak és végül köpsz ki egy kétes valamit? Mert ez értelmetlen, kb. mintha most ezt a kapcsolást amit tesztelgetünk optocsati helyett reléznénk. Talán az lenne a vége, de szopatni magunkat nem akarjuk.

    A kiégés majd akkor jön amikor lesz egy csufi gép és az sem fog tetszeni. Ahogy nézem azért nem ma lesz, bár E7450 nem volt még nálam, na arra baromi kivi vagyok.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák