Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz kecsawi #44605 üzenetére

    Ultrabase-zel együtt azért ez már nem a "kicsi, könnyű, hordozható" kategória.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • hito

    nagyúr

    válasz kecsawi #44605 üzenetére

    Igen, de nekem a beépített az nem a dokkolóba beépítettet jelenti. Akkor már lehetne USB rackbe is beépített. Nincs kompromisszum, nekem a beépített az bizony beépített.

    Más: megvettem a miniPCIe HSDPA kártyát. Méghozzá pont azt a fajtát amivel gyárilag is lehetett venni (Ericsson F3507g). A helyszíni kipróbálás során az agyvérzés kerülgetett. A srác is és én is vittem csavarhúzót. Én egész készletet, jó minőségű, tekertem már ki olyan csavart amit mással nem lehetett csak ezzel a készlettel.
    Az idióták olyan szinten tekerték bele a kártyarögzítő csavarokat a helyükre, hogy csak az egyiket sikerült véres veríték árán kicsavarni, a másiknak el lett darálva a feje. Csillaggal esélytelen volt, kerestem egy laposfejet ami pont beleillett, bár ne tettem volna. Széthajlott a csavar fejébe, de a csavar meg se moccant. Szóval viszem szervizbe, majd ők kitekerik ha már ilyen jól sikerült nekik eggyé építeni a kasztnival.

    Driver egyébként felment, de egyelőre nem tudom használni, mert a hozzá való alkalmazás (Mbile Broadband Activation) az ország és a szolgáltató kiválasztása után (utóbbi egyébként csak egyéb lehet) azt írja, hogy hiba történt a WAN hardver inicializálása közben. Eszközkezelőben minden driver szépen fenn van. Mi lehet a baj?

    Tikakukac: mi a baj a kijelzővel? Hogy nem matt? :)

    auti100td: mi ez az SL ellenszenv? Te is azt mondod, hogy az SL nem Thinkpad? Nálam egyszerre volt most egy T61 mellett és nincs szégyenkezni valója, hidd el. :)

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák