Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz lacus83 #76259 üzenetére

    Nem értem, mi a gondod. A Crysis-részekkel is mindig tudtam játszani, a BF4-el is, minden gond nélkül, pedig sosem volt csúcsvasam. 7-800K? Ugyan már. i5 4690K volt, nem s2011-es i7, és 16GB ram, de 8 is elég lett volna. Nem volt se CF, se SLI, csak egy 900Mhz-re "downclock"-olt R9 290. Alig volt drágább gép, mint amit az aláírásodban látok, kb. 250K értéke lehetett bolti új árán egy ilyen vasnak. Ezen a konfigon (igaz a procit felhúztam 4,4Ghz-re) FHD High-on DX-ben remekül elfutott 80-100 FPS-el, élsimítással. Később Mantle-vel már maxgrafikán is elment 70-90FPS-el, tökéletes játékélménnyel, 4X-es MSAA-val, olyan grafikával, hogy mind a 10 ujjam megnyalhattam volna. Mellesleg +5000Ft-ba került, hogy 8GB 1600CL9-es ramom lecseréljem 2133CL11-re, mert eredetileg csak az egyik kitem volt olyan. Szóval nem kell ezt úgy beállítani, mintha bankot kéne hozzá rabolni. :N

    A BF4-nek is az optimalizálása igen durván jó volt, csak sajnos a brutálisan részletes grafika a béna DX11 API-val elkéri a maga jussát proci terén. De Mantle alá már proci se kellett alá olyan durva. :N

    Ha neked 60FPS optimális, örülj neki. Én inkább 80 felett érzem jól magam, és az is csak azért annyi, mert a monitorom nem tud lényegesen többet. :P Nem is kéne nekem se Xbox, se PS4. :R Asztali gépre nincs most lóvé, inkább nem játszom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák