Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz HSM #76052 üzenetére

    "csak azt mondom, egyáltalán nem olyan érzés egy jól beállított és használt HDD-hez képest, mintha Trabantból Ferrariba ülnél"

    Azt tudom mondani te egy mágus vagy.Én elképzelni se tudom milyen egy jól beállított HDD,de hogy sose lesz egy szinten egy SSDvel az biztos.Gondolom az megvan hogy mozgó vs nem mozgó alkatrész .

    Tiszteletben tartom a véleményed meg azt is hogy számokkal tényekkel próbálod alá támasztani. :R
    De ha számoknál járunk Windows boot ,pl vagy komolyabb program elérés : nézd meg az SSDen meg a HDDen ,írd le ide a mért eredményeket. :DD

    Azt mondod egy jó kijelző többet eszik,ez igaz is lehet de kit érdekel?Gondolom az IPS monitorod nagy jóság akkor amikor használod mert szép is jó is.Ha pedig meglátod a fogyasztását mégsem dobod ki.

    Nem eszik többet egy IPS panel a "egy jól beállított és használt HDD"nél. :R

    Sose érdekelt mi mennyit fogyaszt,max az autómé.A gázolaj más téma ;]

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák