Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz soldi3r #33464 üzenetére

    Azért mert nem fixen ülök egy gép előtt:) Pont a notebook az amit sok testhelyzetben használ az ember, én legalábbis biztos. Pl a hasamon van amikor filmezek:D vagy netezek, vagy kényelmes fotelba behuppanok, stb. Meg egyébként is sokkal élethűbbek a színei mint a TN-eknek. Mondom ezt úgy hogy volt szerencsém T61p-hez is. Jó-jó, de ips után nem az igazi. Arról nem besztélve ha több embernek akarok mutatni valamit a gépen nincs tömegverekedés hogy mindenki pont szemben legyen a géppel, kb bármilyen szögből látható a kép minimális torzulással. Nem igazán értem mért nem ez a standard mobil gépeknél, vagy legalábbis opcióként lenne. Tabletek elég erősen belehúztak már az ips vonalba.
    x200t wacom+touch vs wacom vidi, tényleg sokkal jobbnak tűnik ez az antireflex glossy kijelző :K

    szerk: buvartacsko: Látom téged is megfertőzött az ips:D Nem azért, mert monitorban egy s-pva paneles jószág akár sokkal jobb is lehet,de bazz egy mobilgépnél TN kijelző? A dell FHD paneljei híresek a minőségükről, most pontosan nem tudom ki a beszállítójuk, de bazz, egy 5-6 éves T60 ips panel sokkal jobb azoknál is:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák