Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osi222

    tag

    Sziasztok!

    Lassan az őrületbe kerget a huávej szappantartója (e220).
    Eddig egyetlenegy gépen sikerült működésre bírni, ott is a vodafone mobil connect 9-es verziójával. Azóta kapott egy firmware frissítést, amitől stabilabb is lett ezen a gépen. Viszont:
    4 másik gépen egyszerűen képtelen vagyok installálni. Mindegyiken xp fut, mint amelyiken megy is, de miután a szappantartót felismerte cd meghajtónak, vége a történetnek. Itt a következő hiabüzivel mindegyik gépen megáll a történet: [link]
    Eszközkezelőben meg mint cd meghajtó látható: [link]
    Próbáltam manuálisan drájverrel telepíteni a cuccost, de miután kiválasztottam a megfelelő sys fileokat, sikeres telepítés után szintúgy .raw formátumba kerül a rohadék, és semmit nem lehet kezdeni vele. Bármiféle fw frissítés, vagy vodafone connect telepítése esélytelen próbálkozás. Próbáltam a gépekben lévő modemek portját átállítani, gondolván arra, esetlge valami port ütközés is benne lehet a pakliban, de ezzel sem jártam sikerrel.

    Van valakinek bármiféle ötlete, amivel működésre lehtne bírni ezt a csodát, vagy tényleg már csak a fürdőszobába való?

  • Osi222

    tag

    válasz Dluinet #2834 üzenetére

    Hát ez sem jön össze. Nagy nehezen sikerült windows 7 alól virtual xp módban a már általam is ismert drájverekkel telepíteni. Eddig szép és jó is minden, de amint ápdételni akarok, a modemet felismeri, viszont ápdétnél a legelső, hogy diszkonnekteli a szerencsétlenjét. Utána meg még panaszkodik, hogy nem talál csatlakoztatott eszközt.

    Ezekután már őszintén szólva nem tudom, mit lehetne ezzel a kínai trágyával csinálni...

    Azért nagyon köszönöm a segítséged!

Új hozzászólás Aktív témák