Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AdamMcKraken

    tag

    válasz szumo #6 üzenetére

    Nahh érdekes eredményeket kaptam..:D
    -felnyomtam a firmware 11.110.05-öt, és a VMC Lite 3.2.1.156-ot
    idáig csak úgy írta h vod 3G hálózat, mostmár 3G+ lett, és ennek a plusszocskának hála, most már explolerrel is 120-140kb-al tok tölteni, persze ugrál, de ezelött 80 fölé nem ment 1x se :D viszont úgynúgy szétbont, de automatára állítva vissza is csat. és nem is észrevehető a doog, viszont nemegyszer bejáccik olyat, h csak 2G hálózatra csat. és akkor bellassúl keményen.. és ugye az svchost finomságok is jönnek ugyanúgy.. szal a gondot nem oldotta meg de gyorsabb lett:D:D
    -apn jó lenne, köksz
    -még az az érdekes h húgom gépére is ugye ezt dugjuk, ott viszont nincs ilyen gond, naponta 1x ha szétbont... és ez azért érdekes, mer ugyanaz az xp, a szoftware-ek meg minden, mint az én gépemen(leszámítva a hardware drivereket ugye), és az egy jóval gyengébb gép Celeron 1GHz 256RAM GeForce 2MX 400 64MB még usb2 sincs, de semmi svchost meg egyéb gond
    -azt is észrevettem h firefoxal sokkal jobb minden(hát igen microsoft...), ersze az is fura, minden oldalt megjelenít kivéve az iwiw-et, vmi java baja van, legújabb java-t felraktam úgy is, de más java alapu oldalt megnyit..?:)
    -szóval úgy néz ki 1enlőre maradok az ablak félrehúz és úgy netezik módszernél(végülis amíg nem nyomok ott a bezárásra tökéletesen megy minden), ha csak nem tudsz nekem vmi jobbat mondani!?

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

Új hozzászólás Aktív témák