Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Most szeretnék egy adatkártyát vásárolni, a laptopomban egy PC Card (PCMCIA) bővítési lehetőség van, de nyílván, ha lehet, inkább az E870-es modemet venném, hiszen jóval korszerűbb, és későbbi notebookban is tudom majd használni. Van egy FG-CU2102 típusú átalakítóm, de ezzel sajnos csak USB-s adatkártyákat lehet csatlakoztatni, ezért az első kérdésem az volna, hogy tudja-e valaki, hogy az E870 adatkártya USB vagy PCI Express csatlakozású-e, mert ha az utóbbi, akkor valószínűleg nem fog menni az átalakítóval, míg az USB-ssel nagyobb az esély, hogy használni tudom, de sajnos erre vonatkozóan nem találtam adatot a Huawei elérhetőségeiben.

    A második kérdésem az volna, hogy én - remélem - alaposan végigolvastam a topicot, és többen megkérdezik, hogy milyen PCMCIA-ExpressCard átalakítót érdemes használni ehhez az adatkártyához, de erre tulajdonképpen válasz nem hangzik el. Tehát szeretném megkérdezni, hogy aki használ ilyet, az milyen típust használ?

    Valaki azt írja, hogy neki ez működik, csak nem megy egy adott sebesség fölé.
    Engem ez nem zavarna, csak működjön.

    Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák