Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slax

    senior tag

    Hm, kipróbáltam a parabola antennás módot, ami itt fentebb felvetődött. Egy upc antenna fejének a helyére raktam. A jelerősség 91-100% között mozog a mobile partner szerint, az e620 tool -69dBm - -74dBm-et jelez, de csak edget lát a pannonnál, a másik kettőnél látja a 3g-t, de ott a -105dBm nem változott. A kapcsolat stabil, nem ingadozik, mint eddig. Próbának tanulságos, de kicsit hülyén néz ki a szoba közepén az antenna. :DDD Nem tudom kivinni usb-n, mert vagy 20m kábel kellene az árbocig, + valami doboz, mert így nem hiszem, hogy bírná az esőt. :D Szóval lesz haszna az antennának, ami ráadásul még inkább erre való (és lehet, hogy megoldható azt is a parabola gyűjtőpontjába tenni?! ;] ). Még kb 2 hét fizuig, akkor minden kiderül.

    Valaki megpróbálhatna a dchard hszében szereplő infó alapján a britt vodánál utánnaolvasni, hátha itt is lehetne használni. Sajna az én angolom semmi hozzá, bár próbáltam. :B

    [ Szerkesztve ]

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Új hozzászólás Aktív témák