Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slax

    senior tag

    Vohanyi. Végre volt időm kicsit foglalkozni a modemmel. No, vista 64 hp alatt virtual pc-n futó xpsp2 alatt nem tudtam flesselni a modemet, mondanom sem kell, sima vista64hp alatt sem ment. Ezért fel kellett tolnom egy vinyóra az xp-t. És most lett érdekes. Nem tudtam korábbi firmet visszaflesselni. Sem huawei lapjáról meglévők közül, sem a pannonéról származót. Mindig kifagyott a flesselő progi, az xp újrarakása után is, más gépen is. Egy usbről, két usbről, mindannyiszor gyári kábellel és vadi új kábelekkel sem. De szerencsére a modem működőképes, dchard dashboardja és a voda 7.2-es firmje túlélte az összes kísérletet. Maradt mdma profil alatt a 8192/2048. Egészen ma délelőttig. Ugyanis azóta így néz ki. Kénytelen vagyok igazadat valószínűvé elismerni, mert xp alatt, és más gépen is ilyen maradt a profil. Tehát, valszeg az mdma a profil sebességet a hálózatból olvassa. Bár érdekes HSDPA alatt a 64/64, mert, mint látod, az is van. Meg az is érdekes, hogy az mdma szerint már túl vagyok az 5 gigán, de a pannon szerint még csak 3.4 giga. Bár ez nem zavar. :)

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Új hozzászólás Aktív témák