Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buluska

    újonc

    Sziasztok!
    Remélem jó topikba írok, új vagyok még és nem igazn igazodtam ki még a fórumon.
    Adott egy HP650 notebook, fél éves , használtan vettem 1 hete. Amikor hozzám került kattogó hangra lettem figyelmes, ezért lefutattam egy hdd tesztet és talált 20 000 szektorhibát. Na most a probléma nem is igazán ezzel van, mert garancia->szervíz->csere, hanem hogy amíg nem kerül szervízbe, kb 3 hét, addig szeretném valahogy feléleszteni mert tegnapra teljesen bekrepált. Windows 8 oprendszer,
    Amit most csinál:
    Bekapcsolom, majd kiírja hogy hdd smart vagy mi a töcs, egy fos mentsem az adatok etc. Nyomhatok entert, ezért megnyomom, továbbmegy, elkezd tölteni és 1 másodpercere bevillan egy ablak ami azt írja ki hogy hibák vizsgálata valamennyi százalékon van és ujrainditja a rendszert, Megtrténik az ujrainditás, majd ugyanaz a hdd smart, utána enter és kiírja a betöltésnél hp jel alatt, hogy automatikus javítás, ez tart 10 másodpercig és elsötétül a kép 10 percre és megy minden elölről, ujrainditással és minden szarral. Véleményem szerint a sötét képernyőnél kéne valaminek bejönnie.
    Mik a lehetőségeim, hogy legalább böngészni tudjak a gépem?
    Van valami billentyű amivel előhozhatok valami hibajavítási menüt betöltésnél?
    Vagy akármi egyéb?
    Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett, de igy tudtok minél tbben segiteni ha leírom az egész folyamatot.
    Köszönöm szépen mindenkinek. :)

Új hozzászólás Aktív témák