Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    Sziasztok,
    korábban írtam HP 625 túlmelegedés problémákról. MaxXchip adott egy tippet, hogy lehet, hogy a heatpipe a hibás, ma leteszteltem, de arra a következtetésre jutottam, hogy nem igazán van vele gond.
    Kiszedtem, az egyik végét (a hűtőborda előtt) elkezdtem melegíteni öngyújtóval és kb 40-50mp múlva már nem volt kellemes érzés fogni a másik végét sem (azt a részt, ami a procihoz kapcsolódik). Igazából nem tudom, hogy milyen gyorsan kellene elvezetnie a hőt, de ez elég gyorsnak tűnt.
    Még egyszer azok kedvéért, akik nem olvasták az előzményeket:
    -AMD TurionII p560 proci+HD4250
    -alapjáraton 70-80'C, terhelve (Pl HD Youtube videó) 80-90'C, Játéknál e fölé is felmegy és kikapcsol.
    -Takarítás, pasztázás megvolt, többször is, úgyhogy nem a pasztázás hibás. Ventillátor jó.
    -Mindig is melegedett rendesen, de az utóbbi időben eldurvult e helyzet.
    Mindezt úgy produkálja, hogy az alja nincs rajta, meg van emelve, hogy a levegő szabadon áramoljon alatta.
    Ha raknék alá egy hűtőpadot, akkor sem lenne a probléma megoldva, mert véleményem szerint ennyire nem szabad még egy laptopnak sem melegednie.

    Még egyszer leírtam ide a bánatom, hátha tud valaki adni tippet, hogy miért fűthet ennyire ez a proci.

    .

Új hozzászólás Aktív témák