Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy HP 625 (Turion2 P560 proci, 2gb ram, Hd4250 vga) típusú laptopom és az utóbbi időben fura hibajelenséget produkál. Néha csak úgy minden előzmény nélkül (akár csak éppen idle állapotban van, akár videót nézek pl. youtube-on, teljesen mindegy) lefagy és elsötétül a képernyő. Ezután csak kikapcsolni tudom a power gomb hosszan nyomásával. A rejtély az, hogy ha itthon használom a géept, akkor ezt sohasem produkálja, viszont kollégiumban igen, az utóbbi időben egyre sűrűbben (napont 1-2). A túlmelegedést én kizárnám, mivel itthon szoktam videót konvertálni és ezalatt nem fagy le, maximum 69 fokig megy fel a proci hőmérséklete. Gondoltam már arra is, hogy valami gond az áramellátással lehet, de ezt is kizárnám, mert ugyanarról a konnektorról másik laptop tökéletesen üzemel. A gép 2011 augusztusában lett vásárolva, tehát még garis, de nem igazán van időm ezt intézni és szükségem is van a gépre, nem igazán tudom nélkülözni hetekig, amíg esetleg rajta ülnek. Ha esetleg van bárkinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond, az kérem írja meg, mert elég kellemetlen, főleg, ha éppen tervezek valamit és mentés nélkül száll el a gép.. :R

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák