Hirdetés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Tal2 #2 üzenetére

    kicsit off de ide vág:
    ismerösnek volt egy astra clasic képe
    gari lejárat vége fele elkezdte zabálni az olajat
    1000km enként 1,5 liter de lehet 2 liter olaj is eltünt benne..
    bevitte márka szervizbe(ahol vették)
    átvizsgálás:ez normális belefér a határértékbe, és 5000ft ot kértek érte!!!!(garis dolog megnézésért...)
    de a kocsi csak ette az olajat
    lejárt a gari és elkezdet kékesen füstölögni,és nagyon lomhán menni
    volt olyan balga és igy is a márka szervizbe vitte
    közölték vele hogy a hengerfej meg van repedve ujat kell hozatni németből ,cak um pack 300e ft ot mondtak rá neki

    átbaszás felsöfokon,azért nem cserélték,javították garba elötte pár honappal hogy ezt megjáchasák?!
    magam is autokkal foglalkozok
    de megeszem a kalapom ha egy hengerfej és annak cseréje enyibe kerül!!!
    beintetünk nekik és édesapám bontobol szerzet egy hengerfejet,vetünk hengerfej tömitést és az egész munkadijal együtt meg volt 30.000ft ból
    lehuzák az embert ahol csak lehet...
    on
    nekem nem rég a canan digit gépem ment tacsra,3 nap után(canon a60)
    a képek amit fényképeztük szét voltak törve,és mindenféle szinben pompáztak..
    gyanitottam hogy a kártya a ludas mert kártya olvasoval rátöltött képel ami gépen jo ez lett a helyzet..
    viszavittem,elmeséltem hogy szerintem a kari a rosz,erre mocsok modon minden kiprobálás nélkül beveték gépet meg kártyát is,(holott 3 napig azonal cserélni kellet volna,de még arra se vették a fáradalmat hogy egy másik kártyával kiprobálják)1 hét után már kezdtünk érdeklödni ugyan mizu a géppel?
    hozzá se nyultak!
    itt édesapám bepöcent és közölte hogy akkor kér egy másikat,nagy nehezen deadtak egymásik gépet,kártya nélkül,mert hogy az nem jár hozzá,erre mondtuk hogy mi beadtuk azt is,nagy nehezen kaptunk egyett.
    hazafelé vettem észre a gépen hogy kicsit karcos,kopott,de aszhitem csak a folia van igy rajta,itthon derült ki hogy a kijelző full karcos,kaptunk egy használt javított gépet,ok fényképezünk vele,berak cf kari képeket csinál aztán visza néz,né ezek a képek ismerösek,ezeket én csináltam,na de nem most még a régi géppel, és láma ugyan olyna szarok az ujak is.. ja hogy ez az én rági rosz kártyám..
    grat..
    vissza adták a régi rosz memo kártyát és az uj gép helyet kaptunk egy javítot hazsnált gépet..
    vááá
    ismét begözöl és asztal borogatás
    visza kapjuk gépünket, foszer hátraviszi a kártyát majd viszsa hozza hogy csak le kelle formázni..
    (na persze nekem meg szamár fülem van és a hátam is tollas, kb 6* formáztam mielött visza vitük volna, kártya olvasoban is meg a gépel is..ha már hibáznak, azt miért nem ismerik el?! és miért nézik az embert enyire hülyének?! csak addig érdekes a vásárló ameddig a pénzt nem adja oda.. utána elmehet sunyiba és vissza se jöjön többet..
    félelmetes..
    és kell nekünk eu.. 10.000 alati termékre nem kötelező a gari? majd mindenki veszi a 256 ramokat 9.999 ért és elmehet a sunyiba ha szar mert 10.000 alatira nicns gari?

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák