Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz nandow #49594 üzenetére

    Témába vágó topik errefelé.

    Ha jól látom a gyári méretek az alábbiak;
    195/65 R15 91V
    205/55 R16 91V

    Gyári Honda alufelnit újonnan is biztos lehet kapni, de horror áron szerintem. Inkább használtan vadásznék megkíméltebb darabot (szerintem 15-20e Huf/db-tól már lehet találni szép alufelniket). Nézz szét pl. a crx használt gumi-felni adásvétel topikjában. Lemezfelniből én újat vennék, ha hosszabb távra tervezek (kivéve, ha találsz nagyon jó áron egy jó állapotú használtat).

    Gumiból pl. Goodyear, Dunlop, Michelin, Pirelli, Continental, Bridgestone, Toyo márkák számítanak nálam felsőbb osztálynak, de példáképpen Hankook, Nokian, Kumho abroncsait is én még bevállalnám (pl. a mostani Nokian WR D4 téli garnitúrám egész jó, rohadt halk, komfortos, havon és szárazon is jól tapad, ugyan esőben, nyálkás felületen már kicsit érezhetőek a határai).

    [ Szerkesztve ]

  • Jaffa75

    őstag

    válasz nandow #49594 üzenetére

    Vannak FB oldalak is, ahol csakis 5x114.3-as osztókörű felniket árulnak.

    Gyári Hondából (nem gagyik és veszélyes felnikről beszélünk) 16-os méretben használtan de kultúrált állapotban gumival olyan 60e/szettért lehet venni (ennyiért vettem nyári gumistól egy szettet tavasszal)... Ha a gumi is jobb, akkor is beleférsz max 100-ba! :K Csak legyen türelmed kivárni, míg felbukkan az, amit szeretnél... A lemezfelni sem sokkal olcsóbb újonnan, lehet érdemesebb egy alut használni télen is :U .

    Qru: a 7-est meg meg tudom venni ha ezért normális árat kapok, és még marad is egy kicsi a zsebemben... :P Jó a hetes is, van 1-2 ami nagyon tetszett Lacházán és a Rukkelon is!
    Ami ellene szól: most voltam olajcserén... a szerel azt mondta, hogy szinte 0 volt az olajfogyasztás az elmúlt 15e km-en! :B Illetve, hogy mennyire finoman jár az egész (egy 3-as Priusuk van meg egy 7-es 3d Civic - ezek sem épp durva, kemény járású darabok pedig!)! Nem egyszerű... :N :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák