Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csadi0011

    őstag

    válasz tt-tk #63 üzenetére

    Szia!

    Nem nálam, hanem családban van ilyen telefon, szóval most fejből írok, de megpróbálok segíteni.

    Elsőt nem tudom biztosra. Vagy a kamera beállításait kell átnyálazni, vagy megnyitod a Beállításokat azon belül megkeresed a "Tároló" menüt. És legfelül, ha jól emlékszem át lehet állítani a mentési helyet. Belső memória, vagy sd kártya.

    2. Van állítási lehetőség, hogy miként érzékelje a telefont a számítógép, de ha csak fájlok kezelése érdekel, akkor szerintem nem kell állítanod semmit. Ha gépre dugod a telefont elvileg ki kéne dobnia egy értesítést, hogy adatátvitel mód. Rámész, engedélyezed, és már látja is a gép. Ha nincs ilyen értesítésed, akkor a Beállításokban nagyító gombra bökj, és írd be, hogy USB, vagy kapcsolódás. Szerintem erre kidobja azt a helyet, ahol váltogatni lehet a kapcsolódási módokat.

    3. Beállítások --> Alkalmazások --> Mind --> Megkeresed ezeket az alkalmazásokat és letiltod őket. Ráböksz és lesz letiltás gomb.

    4. Igen, az kitörölhetetlen.

    Én is kérdeznék: Milyen rendszerrel érkezett a telefon? Beállítások és telefon információban meg tudod nézni a verziószámot. Neked sincs problémád az érintővel? Pl: néha kevésbé érzékel; néha alá, fölé érzékel; néha nehéz görgetni

    [ Szerkesztve ]

  • Ciccuka

    veterán

    válasz tt-tk #63 üzenetére

    Első nekifutásra nehezen hallott, akivel beszéltem, de ez megszűnt az "MTK-engineering mod"-ban az előre beállított értékek növelése után.

    Erről tudnál írni bővebben, hol található ez a mód?

    Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Új hozzászólás Aktív témák