Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solyomszem23

    újonc

    sziasztok,

    nemrég vettem egy ht7 pro-t. nagyon meg lettem volna elégedve vele, ha az az egy bosszantó probléma nem fordult volna vele elő, éspedig ha kiérek a mobilszolgáltató 3G-s hálózatának hatóköréből (csak 2G van, de az fullon), nem lehet a telóval sem hívást kezdeményezni, sem pedig hívást fogadni, 3G alatt tökéletes. Mivel garis a teló, már felvettem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, és visszaküldtem nekik Kínába, most arra várok, hogy visszaadják a zsetont. Ami foglalkoztat azóta is, hogy mivel nagyon tetszik a teló, és eme témát már a szolgáltatótól kezdve a Magyarországi eladókon át végigjártam, mindenki mást mond, és őszintén szólva tanácstalan vagyok ezügyben. A szolgáltató azt mondja, hogy mivel kínai a teló (szokásos duma) nem kompatibilis a hálózattal, a magyarországi képviselet pedig válaszként egy történetet adott nekem tanácsként, amiben is azt írja a manus, hogy 800 Mhz-es (B20-as) frekvenciát nem támogat a teló, ő pedig vidéken lakik (én is) és ő sem tudja 3G-ből kiérve a telót telefonálásra használni. A mobilaréna egy cikkét is olvastam ezügyben (https://mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/erintett_telefonok_es_szolgaltatok.html), de ha arra hallgatna mindeki, senki a büdös életben nem venne itt kínai telefonokat, az sicher. Szerintetek ez egyedi hardveres gond lehetett, vagy ne próbálkozzak a telóval inkább többet? Szívesen veszem a tanácsaitokat!

Új hozzászólás Aktív témák