Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz fil #21973 üzenetére

    Nem olyan egetverő összeg. ...
    Hát ez az! Már az első kérdező hsz-edhez majdnem hozzászóltam, de akkor hagytam.
    Otthagynál egy CIB Online számlacsomagot? Igaz, régi, de épp ez az előnye. Még mindig veri a nullásokon kívül szinte az összes többit! Örülj, hogy tagja vagy klubnak! ;)
    Most 874.- Ft. a havi költséged, azaz max ezt takaríthatod meg. Ebben már a kártyaköltség is benne van. Ha azonnal nyitsz az Unicreditnél, akkor 30 ezret sem takarítasz meg a nem egész 3 év alatt. Ezért bevállalnál egy bankváltást (új szerződés, régi felbontás) minden költségével. Az időd is pénz!
    Lemondasz az ingyenes külön kártyaszámláról a webkártyához, de a főkártyádhoz is kérhetsz külön és ingyen. Vállalod az új bank szolgáltatásának kiismerését, megszokását, esetleg hiányosságait. 3 év múlva pedig kereshetsz egy új nullás számlát, azaz újfent szerződés, felmondás, stb. Persze lehet, hogy nem is találsz, és fizethetsz akár többet mint most.
    Mondd, megéri? Havi 874 megtakarításért?
    Ha valamiért nem akarod mindenképp otthagyni a CIB-et, akkor ez az egész sok hűhó semmiért.
    Persze, ha ez a hobbid, az más. Akkor hadd szóljon!

  • cocka

    veterán

    válasz fil #21973 üzenetére

    Feladnád azt, hogy ezenfelül nincs tranzakciós költség, se illeték? Akár több milliót is utalhatsz 0 Ft-ért.

    A CIB-nél sem voltam vagy 4 éve fiókban

    Azt hogy csináltad, amikor 2019 nyarán elkezdték vegzálni a népet a PSD2-es irányelvek kapcsán az átvilágítással és mindenkit behívtak pofavizitre, ha úgy mond továbbiakban is használhassa pl. az átutalás funkciót vagy egyáltalán bármilyen pénzmozgást?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák