Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz pirosmajom #19144 üzenetére

    Raiffeisen Premium gold 2.0-n nem gondolkodtál még? Az prémium is, nullás is
    Persze, plusz a rejtett költségek ... :)) Limitmódosítási díj (normál és horrorisztikus eset), push nincs, viszont a számlaforgalom sms-re fizethetsz havi díjat. A feltétel teljesítésének kedvezményét (3 bejövő, min 400e, egyébként 1x400e) is évről évre hosszabbítgatják, amíg akarják. Nekem ez is felejtős.
    A K&H prémium azért jó, mert ugyan fizeted a tr illetéket, viszont sok ingyenes plusz szolgáltatás van. Pl. 2 db díjmentes debit, az első gold (benne utazásbiztosítás, stb). Ingyenes hitelkártya is, havi díj sincs, ráadásul a teljes tartozás automatikus törlesztése a folyószámláról is ingyenes. Hitelkártya visszatérítéses, tehát bőven kitermeli a kifizetett tr illetéket. Az elvárt havi bejövő 500e mehet 3 tételben, és ez nem akciós. Szóval jó ez. Jobb, mint az "ingyenesek". :B

    Egyébként én nem gondolkodom váltáson. Jó nekem a CIB Online ingyen még a debit díjával együtt is. Nem magam miatt írtam a bankmonitoros Unicreditről, segíteni akartam a CIB-et elhagyóknak.

Új hozzászólás Aktív témák