Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz #01758976 #92410 üzenetére

    Ez most elég általános kérdés, sajnos az erősítőd sem ismerem (majd lecseréled úgyis ;] ), úgyhogy inkább írom azt, én mit vennék ennyi pénzből magamnak. Ennyiért én inkább dipól panelsugárzókat választanék, mint nemlineáris hangdobozokat. Tehát használt Magnepan MMG vagy MG12 kezdésnek, mivel elég nagy a szoba, valószínűleg szükséged lesz legalább egy DWN basszuspanelra is (dobozos szubokat hanyagold). Aztán ezek fejleszthetőek Magnestand kerettel, hangváltóból is van pár verzió főleg az MMG-hez amit kipróbálhatsz, nézz szét Magnepan fórumokon ez ügyben. Nagyon sok potenciál van ezekben a hangsugárzókban, de gyárilag is elég jók, csak itthon kevesen ismerik.

    (#92413) dgyuri0123: Akkor még van hová fejlődnie a rendszerednek, én a kis MMG-vel is boldogan hallgatok klasszikusokat, a 3.7i kicsit még jobb, bár azok jóval nagyobb szobában vannak. Egyébként nekem a legnagyobb bajom pont ez sok hangdobozzal, hogy nagyzenekarnál a jelenetérzetet nem sok tudja visszaadni. A jól szeparált, szellős, precíz, de általában miniatürizált műhifis térleképezés engem nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák