Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz stultus78 #90075 üzenetére

    Volt szerencsém hallgatni Warfedale Diamond 11.2-es dobozokat állványra rakva, Audiolab erősítő kíséretében. Kis dobozok, de nagyon szép hangjuk van, ahogy tették a dolgukat, az majdnem tökéletes volt (a mély terén volt némi hiány érzetem, de az összhatás mindenképp jó volt). Jó érzés volt hallgatni, bezenélte a teret, nem volt bántó, hallható volt az SACD, DSD formátum minden előnye, részletes hang. Mindennek az ára ugye nem horror...200 ezer táján már nagyobb dobozt is kaphatsz tőlük, (használtan pláne), ami frontként is jó lehet, de mindenképp hallgasd meg őket. Javasolnám továbbá a Mission 752 vagy a 753 keresését, használtan előbukkannak, a 752-est Roksan Caspiannal hallgattam, nagyon szép hangú dobozok, nagyon jó ár/érték, igényli a jó kiszolgálást erősítő terén, de meg is hálálja, 753-ast hasonló karakternek mondják, ahhoz nem volt szerencsém. Volt ott egy Audio Analog Puccini is, sajnos valószínűleg már nem volt rendben műszakilag, ezt a Mission 752-es durván meg is mutatta, de a Roksannal szépen zenélt.
    Nekem van egy Canton 490.2, mozizni frontnak eleve jó választás, hifizéshez is javaslom, elég lineáris a hangja, nagy doboz lévén könnyen dolgozik mélytartományban is, persze ebből a sorozatból is érdemes lehet feljebb választani, ahol már más magassugárzóval szerelték őket, egy angol erősítővel jó párost alkothatnak (nekem Magnum 160 elő-végfok van mellé, Marantz NA 6002-es hálózati lejátszóval). A hangváltó módosítva lesz minőségi alkatrészekkel, ha kész leszek vele, tartok róla beszámolót, ha ezt választod, szívesen segítek (én is kaptam segítséget a teljes rendszer felépítéséhez), illetve a nyáron meg tudod hallgatni, s ezt itt mindenkinek felajánlom, akinek kedve van egy kis hallgatózás miatt eljönni a sötét Borsodba:)
    salesman: Jónak mondják ezt is, de azért egy adag alku bele kéne hogy férjen (főleg, hogy Hollandiában már 300 Euroért kínálják)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák