Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Snoop-y #84757 üzenetére

    oké igen ez eléggé szubjektív fogalom.
    hát, kocsiban tudom csak elmondani:
    Pioneer high-end fejegysége alatti első fejegység külön DSP-vel. újonnani ára a kettőnek 2500 dollár körüli. remélem a Rega DAC is ezt a szintet hozza majd, egy hét és kiderül.
    Genesis brit gyártmányú régivágású AB osztályú tranyós erősítő, asszem ilyen 2000 dollár körüli listaáron, ez a termékpalettájuk közepe, az efölötti kategóriájával már a legkomolyabb SQ versenyekre neveznek. Ezt most egy JVC a-x9-vel próbálom otthon reprodukálni (cca '79-es erősítő, használtan 200-250 ezerert körül mérik hibátlanul). bár ez még nem az audiofil kategória talán. persze ez is viszonyítás kérdése.
    Hangszórónak egy jelenleg 170e forintért kapható kétutas szett. hát ez a kategória ahogy nézem otthoni álló hangfalban használtan félmilliótól kezdődik (b&w 703, dyno contour talán az ismertebbek közül), ami tudja azt a tonalitást, felbontóképességet. efölött a focal utopia és társai vannak. talán.
    IC-nek egy KCS-IS1-gyel én már elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Snoop-y #84757 üzenetére

    Szerintem ezt nem lehet írásban vagy szóban kifejezni. A tapasztalat elengedhetetlen, vagyis el kell járni fülelni. Nem hiszem amúgy, hogy "közepesen audiofil" rendszerre feltétlen millió körül kellene költeni. Persze, ha hozzászoktál a jóhoz, akkor már igen. Eléggé a füled és a múltad határozza meg egy pont után. (Mondjuk az MM-os egybehifik még nem érik el ezt a pontot.)

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák