Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz BBéci #61373 üzenetére

    "Persze én vagyok a hülye, amiért leállok vívni tudatlanokkal, tapasztalatlanokkal."

    Szerintem nem biztos, hogy tudatlanok vagy tapasztalatlanok, elképzelhető, hogy egyszerűen csak más tapasztalatúak azok, akikkel te "leállsz vívni" ez ügyben. Sokaktól, és nem kezdőktől is olvastam már a vastagabb kábelek előnyeiről tapasztalatokat. (Nem mérvadó, de saját kábeleknél is tapasztaltam hasonlót, hacsak nem volt placebo, ami simán lehet. Úgyhogy ezt nem használom érvként, hiszen nem teszteltem normálisan, csak meghallgattam. VD 6mm2 vs. 4mm2)
    Egész biztos, hogy van olyan rendszer és árkategória, ahol számíthat a "vastagabbság" is, nyilván, hogy nem lehet ezt sem általánosítani. (Te a Kimber 8 TC-det lecserélnéd 4 TC-re? Gyanítom nem. :) )

    XT :

    "a legjobb kábeleim vezető szálai borzasztó vékonyak"

    És valószínűleg "borzasztó" drágák. Tehát nem biztos, hogy a te "szabályaid" átültethetők a szóban forgó kérdés kategóriájának viszonyaira. Lehet, hogy a BBéci által tesztelt, vagy a te általad birtokolt kategóriában igen, de attól még nem biztos, hogy általában is "nettó hülyeség a vastagosdi". Szigorúan szerintem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák