Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe1125

    tag

    válasz blattida #58397 üzenetére

    Sajnálom, két évvel ezelőtt jártam nála, és elfelejtettem a típusát a hangdobozoknak, hangszedőknek, de amire emlékszem, hogy angliai darab, a hangszedőt is talán Ő készíti rózsatövisből, és cserélgeti, ááá, videóm van az eseményről, de azon úgy sem látszik. Az erősítője is saját készítésű volt, az eredeti AudiNote doksik alapján és az előfokok is. Az egész lánc csöves. Gyuri bácsi mai napig gyárt és javít erősítőket. Nála kísérleteztem ki azt amire rábólintott, hogy ez igen, ez már jó lesz. Hatalmas tapasztalattal és szaktudással rendelkezik. Egy gyufásdobozba beteszel pár gyufaszálat, megrázod, meghallgatja és megmondja mennyi szál van benne. :( Hihetetlen.

    Annyira bánom már a diszkós éveket, ahol a hallásom sávszélességét bekorlátozták. De mai fiataloknak mit beszéljünk ezekről? Úgy sem hiszik el.

    Lényeg a lényeg, azóta is próbálom előidézni a saját szobámba is azokat a mély hangokat, de egyelőre még a Bowers-ek is kevesek hozzá.

    A jelenlegi szobámban, ahol próbálkozom beállítani a rendszert, a következő frekimenet van, de így is össze vissza verődik a hang mindenhonnan. Ez a lehallgatási pozícióból származó görbe.Katt...
    Látszik, hogy 42 Hz a legalja ami még igazán jól hallható. Nincs szub. Csak két állványos hangszóró.

    electrojunkie

Új hozzászólás Aktív témák