Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fisherx

    csendes tag

    válasz blattida #50416 üzenetére

    Sziasztok

    A rendszerem a következő, egy Harman Kardon 620 - as erősítő illetve egy pár heco vista interior 535s hangfalpárral, illetve HK 710 cd játszóval, kácsa interconecttel. Hangfal összekötő kábel gyanánt jelenleg egy olcsó somogyi kábel van.
    Szerény kis rendszer de jelenleg ez az amit megengedhetek magamnak. Egy hangfalkábelt szeretnék hozzá, amit remélem a következő hónapban meg is tudok venni, miután meghallgattam párat, kimber 4 pr, audioquest type - 4, és hasonló árú társai jöhetnek nálam szóba.

    Az a profizmus amiről szó van sajnos messze áll tőlem, talán majd egyszer. Viszont amit szeretek az a minőség, és azt nem a házimozi táján fogom megtalálni úgy érzem. HI-Fi- sta, audiophile ezek nagyon magasröptű fogalmak nekem talán jobb is kerülni, de remélem nem becstelenítettem meg zenehallgatás Valhallájának csarnokát :)

    Naszóval 100 000 ft-okat nem tudok rákölteni a témára, viszont szeretném a legjobb verziót kisakkozni, illetve a jövőre építeni.

    Semmiképp sem akarok házimozit mivel nem vagyok oda érte, illetve fizikailag nem tudom hova rakni mivel egy fixen berendezett albérletben lakom.

    Amit szeretnék, ha filmet nézek akkor az erősítőn keresztül szóljon hang, mivel a beépített hangszórók elég soványak. A blue ray lejátszót úgy érzem kizárom mivel lehet azzal úsznám meg jelenleg legolcsóbban a dolgokat, viszont később egy felesleges kacattá válna.

    Az említett lemezjátszóval régóta szemezek, és egyszer lesz is mivel az lenne az igazi :)))

    A média játszó azért tetszik mivel így könnyen tudnák minőségi digitális forrásokat ( flac főként ) játszani. Illetve ahogy azt az előbb írtad javítanák a tv képminőségén.

    A dac verzióval jobb lenne a hangminőség és nekem egyenlőre megfelel az a képminőség amit a tv nyújt. Viszont így még csak filmezek, mivel nem tudom hogy a tv - n keresztül megfelelő minőség jutna el a dac - hoz.

    Köszönöm szépen a segítő hozzászólásokat !!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák