Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz NoSuchUser #42252 üzenetére

    Ezt még elfelejtettem, a korábbiakban már erről folyt vita, most újra utalok rá:
    Amikor az aktív sugárzók mellett elkötelezett AMDFan azt modja, hogy "...és vennék egy RCF Ayra 8-at meg egy egyszerűbb USB Dacot 20 ezerért.. (...) Ehhez köze nincs annak a passzív rendszernek amit felvázoltál 157 ezerért.", akkor az utóbbi kitétellel én biztos nem értek egyet, de valószínűleg a hifisták többsége sem, nem véletlenül választ a hifisták többsége komponens rendszert. (Ezt most csak azért mondom így általánosságban, "elvi síkon", mert a konkrét RFC-t még nem hallgattam.) Ezen már jól elvitatkozgattunk eddig is, most újólag megerősítem, hogy én továbbra is a komponens rendszer felé küldenélek, és a hifisták többsége is ezt teszi - és persze vannak ellenpéldák is, okkal. Ilyenkor persze mindig megjegyezzük, hogy menj és hallgass meg minél több mindent, hogy minél szélesebbkörű saját képed legyen, ha még nincs.

    (#42269) Auratech "De hát egész korrektül leírta:..." A kollégát én nem is soroltam azok körébe, akikből harapófogóval kell kihúzkodni az információt, nem is kérdezgettem vissza nála, bár éppenséggel lennének még fontos, megismerendő paraméterek, de azért a folyamatosan leírtakból és a kéltoldalú komunikációból is látszott, hogy milyen igényei lennének és miért. A kolléga elég jól kérdezett, nem volt vele "különösebb baj" :D .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák