Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ispy #41955 üzenetére

    Nehéz ügy, mert ezek a CAV-ok és kínai társaik, feljövőben vannak, de még vegyes az összkép, mint ahogy az általad linkelt hangdoboz esetében is. Nem gagyi, vannak erényei, nagyot is szól, nem is szól rondán, és így akciósan különösen jó ára van, de én mégis maradnék egyelőre a jól bevált típusoknál, például azoknál, amiket ajánlottam, mert azok a kifinomultság egy magasabb fokát képviselik, több évtizedes felhalmozott tapasztalat van a hátuk mögött, és nagyobb zenei élvezetet nyújtanak (filmen is), hosszabb távon hallgathatóak. Az általad linkelt CAV DP 288 még egy kicsit elefánt a porcelánboltban, de már nem nagyon. Szóval nehezen döntenék, de maradnék a korábban ajánlott típusok mellett. Én.
    Ha jó akciót akarsz kifogni, akkor még mindig ott a kevesebb mint félárú Mordaunt Short 904-es, 90ezer helyett 40ezerért főnyeremény, és akkor marad egy kis pénzed rendesebb vezetékekre - ettől persze megeshet, hogy akár az ajánlottak közül is jobban tetszene egy másik, például a Cambridge, úgyhogy jelen esetben is az lenne az igazi, ha elmennél meghallgatni ezeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák