Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz blattida #41768 üzenetére

    Az átlag HEC45 némileg erőtlenebb a 90-nél. Azonban a minősítésekor akkor nem volt szempont a pontos fázismenet. A 90-es frekvenciamenete egyenletesebb, fázisban szar.
    Az enyémnek méréstechnikai pontosságú alkatrészekből utánépített magas és közép erősítőpanele, aktív váltója van P. István keze munkája eredményeképp. Nem értek az elektronika építéshez de mikor elkészült az egyik, AB összehasonlításban ordított a különbség. "Teljes hangerőn" a magassugárzótól két centire hallható halk suttogó zaj, a másik egy méterről is fújt kicsit.. Eredetileg ilyennek indult volna...74-ben..
    A beag egyik nagy találmánya a belső hangolhatóság. Tucatnyi helyen tuningolható, állítható. Megfelelő szakertelemmel ez olyasmi eredményt ad, mint a chiptuning. Ez a gyenge eredeti alkatrészanyag kompenzálására került bele. Segítségével a két sugárzó hangi karaktere klónozható. A gyárban csak mérőjellel a frekvenciamenet egalizálás történt. Párokat csináltak.
    Mivel a hatások nem lineárisak, készítettem egy mátrixot, (A3-papíron) amivel valamennyire uralható a dolog.
    Mivel a táp többszörösen túlmeretezett és az erősítőpanelek is hatékonyabbak már, lenne lehetőség sokkal jobb minőségű, érzékenyebb, gyorsabb mélysugárzó beillesztésére. Talán egyszer..
    Álmaimban szerepel egy elegáns faborítás kivitelezése..
    A HEC45 rákfenéje a bonyolultsága. Ez sok hibalehetőséget rejt, javítani rémálom átlagos szakértelemmel.
    Nem tudom meddig szolgál, még. Lehet kibírja amíg kipurcanok.
    Nekem ez a leggyorsabb Indiánom. Még "dolgozom" rajta pár évig. :)

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák