Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Apollo17hu #36727 üzenetére

    Mikro-mini hifikről kis össze foglaló (a márka ne zavarjon, s az se, hogy nem neked írta kammerer)
    Megelőlegezném elsőként a jó tanácsot:
    Inkább erősítő+hangfal párosban gondolkodj, használtból 40-ért egész jót kaphatsz, később vehetsz mp3 tudó forrást (ha mindenképp ragaszkodsz hozzá).

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Apollo17hu #36727 üzenetére

    Mindent ahhoz képest értelmezz, hogy ezek a készüléktípusok a hifinek csak egy kifejezetten alsó kategóriáját képviselik, véleményes, hogy egyáltalán hifinek tekintendők-e.
    Ebben a készülékkategóriában a Philipsek elég jó választások, kiszámítható, viszonylag kellemes, kicsit sötét tónusú hangjuk van, ha a Go Gear MP3 játszók hangjához akarnám hasonlítani, akkor inkább az 5-6 évvel ezelőttiek tónusához állnak közelebb.
    A linkelt Philipseket alapul véve az MCM2000, az NCD2010 és a DCM2020 közül válassz, nincs különösebb különbség a hangjukban (talán az utóbbi kettőnek egyáltalán nincs), ha fontos a dokkoló, válaszd a 2020-at, ha nem fontos, a 2010-et.
    Alternatívának például alkalmas a Samsung MM-D330D, az áráért ez is elég korrekt hangot nyújt és a kellő szolgáltatásokat is. A hangja "virtuózabb", definiáltabb, informatívabb, ellenben kicsit szárazabb is, mint a Philipsnek. Hallgasd meg ezeket (esetleg másfajtákat, pl. TEAC-ot), aztán dönts melyik tetszik jobban.

    Kompatibilis.

    #36735) xtremetuning Fogadjunk? Küld át azokat a nyerőszámokat - bár andorra azt állítja eltévesztette őket (nyilván csak szájhősködött, hogy tudja a jövő heti nyerőszámokat, szerintem nem is tudja). Egyébként mondtam, lemezekre költeném, amit saját célú elköltésre használnék belőle.

    (#36736) tdd587 Szerintem túlhajtod, túlsarkítod ezt a témát. Mitől vagy ilyen dühös? Én elég megengedően, disztingválva, nyitottan írtam arról, hogy mi és miért komolyzene, és az mire jó, szerintem ennél tágabbra már nem érdemes nyitni a kapukat. Ha már death metált emlegetsz, akkor arra is gondolj, hogy egy adott szerző adott közegben szerzett zenéje mennyire a szerző egyéniségét tükrözi, vagy mennyire egy adott műfaj sémáiból építkezik. Ebben is elég jelentős különbség van a "komolyzene" és a "könnyűzene" között. A death metal mint műfaj elég populáris, a benne résztveők zömében elég populárisak és piacközpontúak - persze nem annyira mint Madonna vagy Celine Dion vagy Bajnokpi... akarom mondani Bunyós Pityu.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák