Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Almosito

    tag

    válasz dabadab #2843 üzenetére

    A HTPC a forrás, de gondolom abba is kell egy dvdlejátszó, vagy ha veszek egy filmet, akkor azt hogy tudja lejátszani? Azért írtam, hogy nem árt külső dvd, mert egy megfelelő minőségű kivetítőnél elég gáz tud lenni az általában gyenge minőségű belső dvdlejátszó, persze biztos abban is van jó, de annak az ára ugyanannyi, mint a külsőnek.
    Amúgy bizonyos körülmények között persze kényemes tud lenni, hogy pár kattintással kell kiválasztani a kívánt zenét, filmet, de nekem nem ér annyit, hogy ezért grabbeljem be pl. a CDimet.
    Mellesleg sokak nagy fantáziát látnak a PC-ben, mint futóműben, nagyon jó minőséget lehet elérni vele jó pénzért, de ha valakinek mozinál nem alapból számítógépen van meg a film(pl nem letölti) hanem dvd-n bérli, vásárolja, kapja kölcsön, akkor nem látom, hogy mire kell a PC, mert ígyis-úgyis egy dvdlejátszó külső dac külső erősítő utat jár be a film...
    Vitrinbe dugott sérülékeny műanyagkorongok? :D
    CD: Háát attól függ mit nevezünk számítógépnek, nálam az valahol a Neumann architektúránál kezdődik a belső programtárolással, szekvenciális utasításvégrehajtással, meg az azonosmódon tárolt adatokkal és utasításokkal.
    Egyszer lehet, hogy megváltozik a véleményem, de én most egy HTPC, vagy hálózati lejátszó árából inkább egy lemezlejátszót vennék, sokkal hangulatosabb:D

Új hozzászólás Aktív témák