Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Dißnäëß #120965 üzenetére

    Nagyon igaz. A hifi-vel az a baj, hogy igazából nem nagyon van tovább. 100 év alatt elértük azt a szintet ahol már azt csinálunk amit akarunk, ahol a modern számítógépes room correction tette fel a pontot az i-re. Ezt felismerték nagyon ügyesen kb 25 éve és elkezdték az analóg világban nevelkedett "buta" embereket ebbe a voodoo irányba terelni. Azért a digitális jeltovábbitást és feldolgozást valljuk be nem lehet 5 perc alatt megérteni és elképzelni... Tökéletes táptalaj a voodoo-hoz. Főleg ha ennek az alapjai sincsenek meg, és az új dolgokra való nyitottság/kíváncsiság is hiányzik. Kapitalista módon ezek a cégek a profit érdekében ahogy azt kell kegyetlenül kihasználják. Ez ellen csak a fiatalabb mérnök generáció fog tudni változtatni, meg az évek mert ki fognak hullani az analóg világban nevelkedett emberek. Ezen a ponton kellene ide egy jó pedagógus aki ismeri azt a módszert hogyan lehet ezt elmagyarázni azoknak akik sajnos át lettek baszva... és akkor itt még az emberi ego is bele szól, mert nehéz elismerni, hogy "igen át lettem baszva komoly összegekre, és ezen kívül rengeteg időt vettek el tőlem".

    13 éve építek hálózatokat, és nem merem azt kijelenteni, hogy értem minden részét... Sőt minden évben találunk legalább egyszer olyat ahol feltesszük a nagy kérdést, hogy ha ez így el volt baszva akkor hogyan működött eddig.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák