Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belashx

    senior tag

    válasz fererencz89 #120868 üzenetére

    Megoszthatnám Fapaci méréseit, de csak nagyjából lenne releváns, mivel akkor még nem volt meg a kialakult hallgatói pozícióm, így ott értelemszerűen nem történt mérés.
    Ha hétvégén megkapom a paneleket, akkor lesznek saját méréseim, azokat szívesen megosztom, ha érdekel. Lesz abban előtte-utána, panelek így-úgy-amúgy.
    Persze az én mikrofonom csak azzal a fájllal van kalibrálva, nem profi módon, de összehasonlításnak jó lesz.

    denesdr:
    Ez jó, ezt nem is figyeltem, ill. nem tudtam hova tenni kép alapján.

    Dißnäëß:
    Mondandódból egyfelől hámozom ki, hogy ezek csak "bele vannak dobálva" egy dobozba, és senki sem foglalkozott a hangolásukkal, másrészt viszont azt írod, hogy koherens.

    Gondolom az eddigiekből átsejlik, hogy számomra nem elég, ha műszaki paraméterei szerint jó valami. Sőt, engem kiráz a hideg az ASR-féle mérésektől, és az abból levont következtetésektől(nem is mélyedtem bele az oldal tanulmányozásába).
    Meg kéne hallgatni otthon, mit mutat, együttélni vele picit, de így nem merném megrendelni, pedig lehet leesne az állam.
    Inkább maradok a használt dolgok vásárlásánál, mert ott, ha nem tetszik, kicsi buktával eladhatom.

    Impedanciamenet méréséhez kell kicsit bütykölni, ha jól sejtem, nem elég, hogy van egy erre vonatkozó fül a méréseknél, amit mikrofonnal készítettem?

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák