Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Dißnäëß #120242 üzenetére

    Szoval, ugy nez ki az egesz setup:
    Van egy par eves 4K 55" Sony TV ami meg csak a sima HDR-t tudja, de mivel nagyon keveset nezem ez nekem boven eleg. A PC-n 2 HDMI kimenet van, az egyik megy a TV-be is van 4K+HDR a masik pedig az erositobe, igy pedig TrueHD/DTSHD/LPCM. Ezen kivul a PC-ben levo hangkartya optikai kimenete is be van kotve az AVR-be, igy amikor nem a Plex fut rajta ezt hasznalom. Windows 11 fut rajta, igazabol tenyleg csak szorakozasra van es tok jo. Ezen kivul van meg egy regi Mac mini ugyanigy bekotve, ezt tenyleg csak a zene. Ehhez meg van taviranyito. 3x megnyomom a play gombot felkel sleepbol es ott folytatja a Spotify-on a lejatszast ahol abbahagytam. Ha megallitom, akkor akkor fel ora mulva meg elalszik. Persze van rajta Tidal is, de annak valami szornyu a felulete meg ugy az egesz, ezt nem nagyon hasznalom. Ezen kivul van meg rakotve egy PS4, ahhoz pedig tokeletesen eleg a 1080p amit az AVR tud. A lemezlejatszo kb 40+ eves, es szet kene szednem, kicserelni rajta a RCA kabeleket es a tapmadzagot, aztan ki kene probalni mennyire mukodik meg.
    Van egy kb 13TB-s storage a lakas masik feleben, ezen fut a Plex server. Van mindenfele streaming elofizu amit nagyreszt a csalad hasznal, mert en meguntam hogy a Sony TV-n a Netflix kivetelevel mar semmibol nem jon ki 5.1-es hang optikan es kozben mindenki egymasra mutogat. Allitolag ARC-n is ez a gond, de mivel az nincs ezert nemtudom. Szoval ami kell es erdekel az letoltom es megnezem a Plex-en.

    Nekem ez leginkabb zenere van, de hetente kb 2-3 sorozat epizode, es mondjuk havi 1 film, meg kb havi 5-6 ora jatek. Igazi mindenes setup, minimalis kompromisszummal. Majd

    migabi24: 20 ev hasznalat utan, tovabbra is 30e-ert mennek a hasznalt piacon. En azt mondom ilyen egy jo termek. ;]

    Igen, az ikeas vackon az ajtokat be kellene vegre allitnai normalisan es sajnos a panelban a hulye porral se tudok mit kezdeni, foleg a sotet padlon es a fekete butoron. A VHS pedig csak ideiglenesen van ott, meg vissza a szekrenybe ha vegeztem a digitalizalassal. :D

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák