Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz L4D1K #11401 üzenetére

    Nagy halomnyi kérdéssel mentem el a kiállítás(ok)ra, mert mindig ott van az a HA... Az ember alapból a saját rendszerének hangját tartja viszonyítási alapnak. Természetesen hozzá veti a komponensekért kifizetett pénzt is, de ugye mégiscsak a végeredmény, a hang számít. Még az is felötlött bennem, hogy a kiállítás után hazaérve, szétszedem a zenei vonalat, és eladom a komponenseket, mert ha már olyan rossz hangot sikerült összehozni ennyi pénzért (sok más értelmesebb dologra is el tudnám költeni), akkor kár tovább hozzá toldozni-foldozni...
    És a végeredmény mégis az lett, hogy hazaérve örömmel kapcsoltam be, és jólesett hallgatni a zenét...
    Természetesen, voltak lényegesen szebb hangú láncok, (jóval magasabb áron, mint amit valaha is megengedhetnék magamnak) ám jónéhány helységből úgy jöttem ki, hogy az enyémet oda nem adnám érte....
    Mindig jól jön a hallgatózási lehetőség, mert a viszonyítási alap mellett, lehet róla beszélni, nagyon hasznos infók begyűjtésére van lehetőség...
    Szavadon foglak még, a hallgatózási lehetőséggel kapcsolatosan :K ! És természetesen, az én, korábban tett meghívásom is érvényes!

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák