Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz liksoft #18159 üzenetére

    Egyszer mérnek, csak reggeltől estig egyfolytában :DDD Van egy rakás szenzor meg automata digitklíma. A környezet nem heterogén. Az ilyen termekben már nincs ablak meg ilyenek. Amúgy én csak akkor láttam egyáltalán HDD Carriert élőben, amikor a váci IMB-nél teszteltem rabszolgaként nagykapacitású tárolószervert kemény két hónapig mert éppen nem volt más meló. Ott SCSI-vel mentek a Shark-ok éppen, ez volt vagy 8-10 éve. Tök más világ volt és elég hamar el is húztam rendszergazdának, szóval biztos nagyobb tapasztalatod van, meg úgy amúgy egyet is értünk függetlenül attól, hogy hiba lenne egyetlen mérésnek értékelni az eredményt.. Más konkluziót nemigen lehet levonni otthonra függetlenül attól, hogy mit mutat a kimutatás mert akinek elpusztúl a HDD-je annak nem vígasz az átlag lifetime. A statisztika tanáromat idézve ha megeszem két szelet rántotthúst te meg egyet sem, akkor átlagosan egyet-egyet ettünk, csak te ettől még nem laktál jól, szóval az átlagnál néha több kell a boldogsághoz. :)
    Szerintem nem baj, ha látni ilyen táblázatot is szakmai fórumban.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák